אודות

חברת תפנפלסט מייצרת מוצרי פלסטיק בהזרקה מפולימרים טכניים ועובדת עם כל מניפת חומרי הגלם על פי דרישות הלקוח וצורכי המוצר. עם ותק של למעלה מ- 30 שנה, תפנפלסט היא בין החברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום ייצור ופיתוח מוצרי פלסטיק, ייצור תעשיית פלסטיק למגוון תעשיות.

המענה לייצור מוצרי פלסטיק בתפנפלסט הוא מקיף ביותר וכולל גם פתרונות Turn-Key משלב התכנון ועד שלב האריזה והשיווק של המוצר. במפעל החברה עובדים למעלה מ-150 עובדים בשלוש משמרות ובהיקף של חמישה וחצי ימים בשבוע כך שתהליכי הייצור יעילים, מהירים ומקצועיים. צוות החברה מלווה את תהליך הייצור מא’ עד ת’ והלקוח נהנה מרמת שירות גבוהה וזמינות מרבית.

במקביל ובמידת הצורך חברת תפנפלסט משלימה ייצור בהזרקת פלסטיק עם טכנולוגיות נוספות כמו עיבוד שבבי.

במידה ואחרי שהתבנית הגיעה לארץ ואפילו בשלב הייצור ההמוני מתקבלת בקשה מהלקוח לשינוי פיזי במוצר, קיימת מחלקה ייעודית שאחראית על ביצוע שינויים בתבניות הזרקת פלסטיק קיימות.

הגמישות הזו בתהליכי הייצור מייצרת ערך מוסף רב ללקוחות במהירות תגובה, זמינות, שירות וחיסכון רב בשינויי תבניות קיימות במקום ייצור חדשות.

לצד ייצור מוצרי פלסטיק בהזרקה או ייצור דגמים מפלסטיק, תפנפלסט מעמידה לרשות הלקוח פתרונות משלימים ומגוונים כולל הרכבות, הלחמות, הדפסות, צביעה תעשייתית, אריזה, אחסנה, שינוע ועוד.

כדאי לדעת: